Randkowanie przez internet z Badoo

Randkowanie przez internet obecnie nikogo już nie dziwi i nie szokuje. To normalna rzecz, że coraz więcej osób poszukuje swojej drugiej połówki w sieci. Duża ilość obowiązków w pracy, oraz mniej czasu na wyjścia oraz komputeryzacja całego życia sprawiła, że coraz trudniej jest poznać kogoś, z kim możemy wejść w związek. Dlatego aplikacje i portale randkowe są obecnie tak popularne i prawie każdy singiel (szczególnie ten w przedziale wiekowym 18-35) przynajmniej raz w życiu korzystał z tej możliwości poznania drugiej osoby. Jako przykład takiego portalu i aplikacji można podać Badoo. Badoo obecnie jedna z najpopularniejszych aplikacji do randkowania. Korzystają z niej nie tylko młode osoby, ale także i te starsze.

Jak to działa?

Na Badoo możemy założyć swoje konto, opisać siebie, swoje zainteresowania, oczekiwania i w ten sposób poznać kogoś, kto może okazać się naszą drugą drugą połówką. W Badoo bardzo ważne jest też udostępnianie swojej lokalizacji. Dzięki temu aplikacja może wskazywać nam kandydatów czy kandydatki, którzy przebywają niedaleko nas. Jeśli mamy włączoną funkcję lokalizacji Badoo może również pokazać nam osoby, które minęliśmy, a to jak wiemy, może być początkiem fascynującej znajomości. Na Badoo mamy również tak jak we wszystkich aplikacjach randkowych możliwość dawania serduszek osobom, które nas zainteresowały. Jeśli spodobamy się sobie nawzajem to portal poinformuje nas o tym, wysyłając powiadomienie. Możemy wtedy napisać do wybranej osoby.

Konto premium

Badoo umożliwia również wykupienie opcji premium. Daje to możliwość pisania do wszystkich osób, bez względu na to czy mamy z nią “dopasowanie” czy nie. Możemy także ukryć swoją obecność na portalu oraz czas, w którym byliśmy online.

Źródło informacji: https://randkuj.my/badoo

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Kopiowanie treści zabronione